עיצוב והקמת גינות נוי

עיצוב והקמת גינות נוי


אין ספק כי גינת נוי יפיפייה ומטופחת תורמת לבית בהרבה רבדים. הגינה מספקת מקום נעים לשהייה והבית נראה יוקרתי ומטופח מאוד. יש הסבורים כי הקמת גינת נוי מושלמת עלולה לקחת שנים, יש הנמנעים מהקמת גינת נוי בעקבות עלויות הקמה ואחזקה של הגן, וישנם הנמנעים כי הם לא רואים פוטנציאל ממשי בשטח.

יאיר אומנות לגן, מומחה בהקמת גינות נוי מכל הסוגים ובכל הגדלים. יאיר הוכיח במהלך שנות עבודתו כי לכל שטח בכל מקום יש פוטנציאל לגינה חלומית. יצירתיות, תעוזה והבנת הצרכים והסביבה הם תנאי הכרחי למימוש מלא של הפוטנציאל של הגינה שלך.

בפגישת הייעוץ, לאחר סקירת המקום והבנה מלאה של ציפיות הלקוח מהגן העתיד להיבנות, תיבנה תוכנית עבודה שתמקסם את הפוטנציאל של השטח תוך התחשבות בתקציב וייפרסו מגוון האפשרויות מול הלקוח. יאיר הקמת גינות מספק מגוון רחב מאוד של אפשרויות. בניית דקים, הקמת פרגולות, התקנת דשא סינטטי, הקמת בריכות נוי, הקמת מפלים, הקמת מסלעות, בניית מערכות השקיה, הקמת גינות חסכוניות, מגוון רחב של צמחייה ועצים, תאורת גן , בטון אומנותי ועוד מגוון בלתי מוגבל של שירותים. יאיר אומנות לגן תקים את גן החלומות שלכם תוך מספר ימים ובתקציב מינימאלי ויבטיח לכם גינה מושלמת לעשרות שנים בהשקעה מינימאלית.

יאיר אומנות לגן מציעה שירותי תחזוקת גינות על מנת ליהנות מגינה פורחת ומשגשת כל השנה. תחזוקת גן נכונה תבטיח את בריאות העצים והצמחייה ואת האסתטיקה והיופי של הגן שלך. יאיר אומנות לגן מתמחה בהקמת גינות בבתים פרטיים, בשטחים מסחריים, במוסדות ציבוריים וכו'.

צור איתנו קשר עוד היום לייעוץ חינם 052.7517178

יאיר אומנות לגינה - עיצוב והקמת גינות נוי